ACO Monoblock PD a RD – monolitické žlaby pro příčné odvodnění

//ACO Monoblock PD a RD – monolitické žlaby pro příčné odvodnění

ACO Monoblock PD a RD – monolitické žlaby pro příčné odvodnění

Kategorie: Štítek:

Popis

ACO Drain Monoblock PD
Požadavky na odvodňovací prvky, zejména ve vztahu k designu a estetiky, se neustále zvyšují. Systém ACO Drain Monoblock PD splňuje vysoké požadavky na zahradní a terénní potřeby. Celý blok je buď antracitově černé barvy nebo přirozené polymerbetonové barvy. Pro vývoj bloku bylo použito nejvyšší kvality povrchu konstrukce a estetiky. Jednoduchý systém na bázi modulů nabízí mnohostrannou tvůrčí svobodu. ACO Monoblock PD odpovídá přáním všech cílových skupin – od projektanta po obchodníka stavebních materiálů.

Zátěžové třídy: A15, B125, C250, D400 dle ČSN EN 1433
Světlá šířka100 mm, 200 mm
Materiál: polymerbetonový monolit, antracitově černě probarveno
Aplikace: autobusová nádraží, veřejné cesty a náměstí, parkoviště osobních aut

ACO Drain Monoblock RD
Systém ACO Drain Monoblock RD byl vyvinut pro extrémní stabilitu, zejména v oblasti podélného a příčného odvodnění silnic a dálnic, dále také kontejnerových terminálů, letiští a dalších vysoce namáhaných aplikací. Všechny tyto aplikace mají jedno společné: vysoké dynamické zatížení. To je generováno každý den, například pojezdem 120 000 vozidel. Ať už při vysokých rychlostech v okruzích Formule 1, dálnic nebo tam, kde je těžké zatížení vyvoláno přesuny – Monoblock vydrží.

Zátěžové třídy: D400, E600, F900 dle ČSN EN 1433
Světlá šířka100 mm, 150 mm, 200 mm, 300 mm
Materiál: polymerbetonový monolit
Aplikace: dálnice, letiště, kontejnerová překladiště, průmysl. plochy, logistické areály a silnice, rychlostní silnice, parkoviště nákladních aut, plochy v ochranných zónách, odvodnění tunelů

Ke stažení

Video