ACO Self – zatravňovací panely Self, obrubníky EkoBord a stabilizační panely Gravel

//ACO Self – zatravňovací panely Self, obrubníky EkoBord a stabilizační panely Gravel

ACO Self – zatravňovací panely Self, obrubníky EkoBord a stabilizační panely Gravel

Kategorie: Štítek:

Popis

Zatravňovací panely ACO jsou vhodným řešením všude tam, kde plochy a cesty mají vypadat přirozeně a přesto mají být zpevněné a stabilní. Slouží nejen ke zpevnění ploch, ale zároveň díky optimálnímu tvaru buněk urychlí růst trávy a usměrní průsak dešťové vody.

Zatravňovací panely ACO se dají skládat do libovolně velké plochy. Mají zelenou barvu a optimalizovaný tvaru buněk, který umožní kvalitní růst trávy, zajistí vysoký podíl zeleně i dobrý růst kořenů. Vysoce únosný a vhodný materiál zabezpečí, že se voda rychle neodpařuje a nedochází tak k následné dehydrataci trávníku jako např. u některých betonových zatravňovacích dílů.

Vhodné pro aplikace:

  • příjezdové cesty,
  • parkovací stání osobních automobilů nebo užitkových automobilů,
  • pro zpevnění svahů, břehů, střech až do sklonu 5%,
  • při dodržení předepsané podkladové vrstvy garantován pojezd užitkových automobilů do třídy zatížení C 250 kN,
  • možnost občasného pojezdu nákladních automobilů, například pro svoz komunálního odpadu, stěhování, požární dostupnost atd.

 

Obrubník EkoBord je tzv. “neviditelný (skrytý) obrubník”, který umožňuje od sebe snadno a esteticky oddělit dva různé povrchy, například dlažbu nebo štěrkovou cestu od trávy, mulčovací kůry, záhony květin aj. Neviditelným obrubníkem se nazývá proto, že po aplikaci a zahrnutí vystupuje nad povrch pouze úzký pruh rovného čela a zbytek obrubníku zůstává skrytý.


 

ACO stabilizační panely Gravel je inovativní, recyklovaný systém pro stabilizaci štěrku a drti na Vašem pozemku. Se svojí hexagonální strukturou vyrobený z recyklovaného polypropylenu je určen k vytvoření silného a stabilního základu na příjezdových cestách, parkovištích a plochých střechách.
Výsledkem odborné pokládky je vodopropustný povrch, který zajistí jak bezpečný pohyb v dámských podpatcích, jízdu na kole či invalidním vozíku, tak dostatečnou únosnost pro osobní automobily. Panely je možné vyplnit štěrkem, drtí nebo jemnými oblázky.

Ke stažení

Video