Fränkische RailPipe

Fränkische RailPipe

Drenážní trubka SN16 z PP pro odvodňování drážních zařízení nebo u aplikací s extrémními požadavky.

Popis

RailPipe

Celoperforovaná, částečně perforovaná a víceúčelová drenážní trubka SN16 z PP s osvědčenou konstrukcí sendvičové trubky (zvnějšku vlnitá, uvnitř hladká), podle DIN 4262-1 typ R2 a DIN 13476. Splňuje speciální požadavky DBS 918064 společnosti Deutsche Bahn AG. Má kvalifikaci produktu výrobce (HPQ).

Použití: speciálně pro odvodňování drážních zařízení (vnější tlaková oblast a mimo tlakovou oblast) nebo u aplikací s extrémními požadavky.


 

RailControl

Šachta RailControl je k dostání jako průchozí šachta 180° ve dvou základních variantách, vždy s přítokem a odtokem s připojovací jmenovitou světlosti DN 250 nebo DN 400. Pomocí příslušných
redukcí je možné připojovat standardní jmenovité světlosti od DN 150 do DN 300. Spodní část šachty je vyrobena z jednoho kusu PE a vyznačuje se známými přednostmi tohoto plastu: optimální
chemickou odolností a rázovou houževnatostí. Šachta RailControl s modulární konstrukcí, skládající se ze spodní části šachty, nástavného potrubí šachty a nasazovacího adaptéru byla vyvinuta speciálně podle požadavku DBS 918064. Je vybavena mimo jiné plně hodnotným žlabem.
Průchozí vnitřní průměr šachty DN 600 umožňuje bezproblémové provádění kontrol a čištění u  napojených potrubí.
Stejně jako RailPipe má také RailControl kvalifikaci produktu výrobce (HPQ).

Ke stažení